سوالات متداول شما عزیزان

[ FAQs ]

لیست سوالات

یکی از پر تکرارترین سوالات از سمت کاربران این سوال است. در طراحی‌های اختصاصی امکانات در نظر گرفته می‌شوند. اگر یک فروشگاه یک شرکت یا یک کسب و کار بخواهد یک بیزینس آنلاین را راه‌اندازی نماید ممکن یک سری امکانات خاص متناسب با کسب و کار خودش داشته باشد. مثلا اگر یک فروشگاه یا یک شرکتی بخواهد بلیط‌های هواپیمایی را به فروش برساند . چنین سایتی را نمی‌توان در قالب سایت‌های آماده پیاده سازی کرد و حتما باید این سایت به صورت اختصاصی نوشته شود. ولی سایت‌هایی هم هستند که حالت عمومی دارند و می‌توان آنها را به صورت آماده ارائه داد. یعنی یک بار طراحی شده‌اند و هزینه‌ی آنها کاهش پیدا کرده است و دیگر نیازی به طراحی مجدد نیست، این سایت‌ها در قالب سایت آماده تقدیم حضور کاربران و مشتریان می‌شود که این مورد می‌تواند موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها شود و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن یک سایت فروشگاهی با امکانات خیلی خوب داشته باشید. علاوه بر این چون سایت‌های آماده از قبل طراحی و بررسی و بازبینی شده‌اند، به دفعات بارگیری شده‌اند به عبارتی امتحان خود را پس داده‌اند بنابراین از این بابت هم به نوعی مزیت محسوب می‌شود.

میزان فضای هاست به انتخاب نوع آن بستگی دارد. ولی به طور معمول و میانگین هاست‌هایی که تقدیم حضورتان می‌گردد هاست‌های دایرکت ادمین با فضای 3 گیگ است و با پهنای پاند 3 گیگ ماهیانه است. دامنه هم که به صورت رایگان با پسوند ir. ارائه می‌شود که البته شما می‌توانید دامنه‌های دیگری مانند com. ، net. ، .org و یا هر نوع پسوندی که تمایل دارید را داشته باشید و علاوه بر یک دامنه می‌توانید دامنه‌های مختلفی داشته باشید و بر روی سایتتان از آنها استفاده کنید، که همه‌ی این دامنه‌ها در نهایت به یک سایت هدایت می‌شوند.

سایت‌هایی که به مشتریان و کاربران ارائه می‌شود دارای کنترل پنل فارسی هستند علاوه بر کنترل پنل فارسی که شما به راحتی می‌توانید اطلاعات را در داخل آن درج کنید، آموزش ویدئویی هم ارائه می‌شود و در آن آموزش مسیر به مسیر نحوه‌ی ویرایش سایت آموزش داده شده است و شما به راحتی می‌توانید با مراجعه به این مسیرها و مشاهده‌ی آموزش به راحتی بخش‌های مختلف را ویرایش کنید ضمن اینکه ما هم با شما هستیم و سایت شما را پشتیبانی می‌کنیم و اگر هر مورد و سوالی به غیر از این سوالات وجود داشت، پاسخگو هستیم.
ما در کنارتان هستیم و به تمام سوالات‌تان پاسخ میدهیم تا ایده‌هایتان به واقعیت تبدیل شوند

هیچ کاری سخت نیست هیچ راهی دور نیست ما شمارا به آرزوهایتان نزدیک میکنیم